facebook
crystalcode
MEGA KONCERT ZESPOŁU SOLEO (23.01.15)
W piątek 23 stycznia w naszym klubie wystąpi MEGA GWIAZDA muzyki tanecznej zespół SOLEO. Na pewno znacie ICH z takich utworów jak : SŁODKO SŁODKA, ANIA i HANIA, SPADAJ MAŁA i KOCHAM BLONDYNKI. Te i inne hity SOLEO już w piątek na żywo w Klubie AZYMUT ! Gorąco zapraszamy wszystkich spragnionych dobrej zabawy ! START : 20:00 WSTĘP: STUDENCI 10 ZŁ POZOSTALI 15 ZŁ ZAPRASZAMY!!!
crystalcode
WEEKEND z PROMOCJĄ WARKI (16-17.01.15)
Zapraszamy na weekendową promocję PIWA WARKA w cenie 3zł (do północy). W piątek zagra dla Was Dj Bury z dawką dobrych i tanecznych brzmień. W sobotę po raz pierwszy w Azymucie zagra Dj Luke Seville. Z muzycznym zaproszeniem dla wszystkich klubowiczów. Wstęp przez cały weekend dla wszystkich WOLNY.
crystalcode
Sylwester koszykowy !!!
Zapraszamy na jeden z najgorętszych bali sylwestrowych w Olsztynie! Będą mieli państwo okazje pobawić się w miłym i kulturalnym towarzystwie. Imprezę poprowadzi DJ Bury przy muzyce z lat 80, 90 oraz na parkiet porwą Was obecnie największe przeboje, taka mieszanka zapewni Wam doborową i szampańską zabawę do białego rana. Koszt Sylwestra to jedyne 85 zł od osoby. W cenie oferujemy szampana oraz bukiet owoców. Możliwość wnoszenia własnego alkoholu i jedzenia. Zapisy i kontakt pod nr 507-965-419. Ilość miejsc ograniczona! Start:20:00
crystalcode
Każdy może zostać Świętym Mikołajem!!! Impreza z WMiI (ŚRODA 10.12.14)
RWSS WMiI zaprasza, na tak zwaną imprezę \"mikołajkową\"! Cel imprezy jest tym razem szczytny, gdyż cały dochód ze sprzedaży biletów, zostanie przekazany na pomoc dla 9-letniej Julii. Dlatego też, obojętnie, czy przyjdziesz, czy też nie, kup bilet i pomóż! Temat: Każdy może zostać Świętym Mikołajem Data: 10.12.2014r. Start: 20:00 Wjazd: 5PLN Promocje: CAŁA NOC: kamikaze - 8zł, DO 22:00 piwo - 4zł
crystalcode
Mroźne MIKOŁAJKI z Wydziałem Nauk Społecznych (08.12.14)
Tak nam się dobrze bawiło z Wami na OTRZĘSINACH WNS, że zapraszamy Was na kolejną imprezę naszego Wydziału. Niezapomniane mikołajki. Tematem naszej imprezy jest KRAINA LODU Bilety w przedsprzedaży 6 zł W dniu imprezy 8 zł Bilety jak zawsze u starostów oraz w pok. 24 na ul. Żołnierskiej 14a! Pokój Samorządu już dobrze znacie! Niezapomniane konkursy, atrakcje i niesamowici ludzie! To możemy Wam obiecać!
crystalcode
MIKOŁAJKI z WPiA 03.12.14 ŚRODA
Już 3 grudnia mamy przyjemność zaprosić was na Mikołajki WPiA. Super atrakcje i konkursy podczas całej imprezy ! Specjalnie dla was do zakupionego biletu w przedsprzedaży piwo na barze gratis oraz kamikaze jedyne 8 PLN do 22. Zagra dla was dj Voodoo !! Bilety do nabycia w godzinach 11-13 pok. 205 CK Cena to jedyne 8PLN
crystalcode
Koncert zespołu AFTER PARTY 04.12.14 czwartek
ZAPRASZAMY wszystkich w czwartek 4 grudnia do AZYMUTU...
gościem specjalnym i bardzo wyjątkowym będzie zespół AFTER PARTY, twórcy wielkich hitów:
\"TYLKO ONA JEDYNA\", \"BUJAJ SIĘ\", \"NIE DAJ ŻYCIU SIĘ\" czy \"WAKACYJNA LOVE\"...
będzie... WIELKIE SHOW - macie nasze słowo!
AFTER PARTY - To zespół który wprowadza świeżość w Polskiej muzyce Tanecznej.
.......................................
Po koncercie Dj Q\'la poprowadzi SZALONĄ NOC DISCO POLO, z domieszką pop i dance. START : 20:00 WSTĘP: STUDENCI 10 ZŁ POZOSTALI 15 ZŁ ZAPRASZAMY!!!
crystalcode
Weekend z Galą Boksu (7-8.11.2014)
Przez cały weekend promocja z Taxi. Przyjedź do nas taxi, weź paragon i wymień go w barze na %. W sobotę wyświetlamy GALĘ BOKSU na 5 telewizorach. Walka wieczoru Adamek vs Szpilka. * na paragonie objętym promocją musi być zgodna data z dniem, w którym kurs jest wykonywany oraz aktualna godzina. Promocja obejmuje tylko Olsztyn. Promocja trwa od 20:00 do 1:00 (piątek i sobota)
crystalcode
KONCERT ZESPOŁU MIG 6.11.14 (czwartek)
ZAPRASZAMY wszystkich w czwartek 6 listopada do AZYMUTU... gościem specjalnym i bardzo wyjątkowym będzie grupa MIG, twórcy wielkich hitów: \"NIE MA MOCNYCH NA MARIOLĘ\", \"WYMARZONA\", \"JEJ DOTYK\" czy \"CO TY MI DASZ\"... będzie... \"MIÓD MALINA\" - macie nasze słowo! Po koncercie Dj Q\'la poprowadzi SZALONĄ NOC DISCO POLO. START : 20:00 WSTĘP: STUDENCI 10 ZŁ POZOSTALI 15 ZŁ ZAPRASZAMY!!!
crystalcode
WEEKENDOWE SZALEŃSTWO (17-18.10.14) DRINKI PO 5 ZŁ
ZMIENILIŚMY SIĘ SPECJALNIE DLA WAS. ZAPRASZAMY DO AZYMUTU NA WEEKENDOWE SZALEŃSTWO!!! DLA KAŻDEGO MEGA PROMOCJA NA DRINKI ZA 5 ZŁ (wódka + cola, sprite, sok) DO 23:00 STUDENCI WCHODZĄ ZA DARMO START : 20:00.