facebook
crystalcode
Weekend (30.09.11-1.10.11) Dj Bury
Azymut zaprasza na pierwszy weekend w październiku. Startujemy w piątek (30.09.2011), a kończymy w sobotę (01.10.2011). Przez cały weekend towarzyszyć Wam będzie Dj Bury z najlepszymi setami muzyki klubowej. Specjalnie dla Was promocje na barze: wódka + burn jedyne 8zł, piwko only 4,50zł. W sobotę ruszamy z mega niespodzianką dla I roku do godziny 22:00 PIWO gratis. Zapraszamy. Start 20:00. Piątek wstęp wolny, sobota wstęp 5 zł, w cenie piwo gratis (obowiązkowa legitymacja studencka).
crystalcode
Radio MIX czwartek (29.09.11) Dj Bury
Trzeba Was rozgrzać przed weekendowym lenistwem więc Klub Azymut zaprasza w czwartkowy wieczór na imprezę pod hasłem RADIO MIX. Będziecie mięli okazję pobawić się przy najgorętszych kawałkach prosto z list radiowych przebojów. Jeśli lubicie takie klimaty koniecznie odwiedźcie Azymut. Imprezę poprowadzi Dj Bury. Wstęp wolny. Start 20:00.
crystalcode
Kamikadze Night
Jeśli uwielbiasz polską muzykę nie może Cię zabraknąć dziś w Azymucie na imprezie z cyklu \"Kamikadze Night\". W środę cyklicznie przygotowaliśmy dla Was mieszankę najlepszych polskich numerów. Ponadto super promocja na barze KAMIKADZE za jedyne 8zł. Przyjdź i rozkoszuj się tymi wyśmienitymi shotami. Wstęp wolny. Start 20:00.
crystalcode
Retro Wtorek
Zapraszamy w każdy wtorek muzyka retro połączona z muzyką lat 80`s i przebojami disco polo.Masz ochotę poskakać na parkiecie i uwolnić swoje dzikie żądze koniecznie odwiedź dziś Azymut. Niezapomniane wrażenia oraz wspaniała zabawa gwarantowana. Specjalnie dla Was super promocja na barze \"zestaw studencki\" (wódka 0,5l + sok 1l)za jedyne 35zł. Start 20:00. Wstęp wolny.
crystalcode
Furious Monday
Chcesz rozpocząć tydzień w imprezowym nastroju? Azymut zaprasza w każdy poniedziałek na imprezy z cyklu \"FURIOUS MONDAY\". Będziecie mieli okazję posłuchać i pobawić się przy bitach zaprezentowanych przez młodych djów, którzy pasjonują się miksowaniem muzyki. Ponadto oferujemy Wam promocje na barze WŚCIEKŁY PIES za jedyne 3zł. Start 20:00. Wstęp wolny.
crystalcode
(23-24.11.2011) Weekend Dj Bury
Azymut zaprasza na pierwszy weekend w nowym semestrze. Jeśli chcesz hucznie przywitać ten rok akademicki koniecznie odwiedź Azymut. Startujemy w piątek (23.09.2011), a kończymy w sobotę (24.09.2011). Przez cały weekend towarzyszyć Wam będzie Dj Bury z najlepszymi setami muzyki klubowej. Specjalnie dla Was promocje na barze: wódka + burn jedyne 8zł, piwko only 4,45zł Zapraszamy. Start 20:00. Wstęp wolny dla wszystkich
crystalcode
Otwarcie sezonu 2011/2012 Czwartek 22 września
Klub Azymut zaprasza wszystkich na rozpoczęcie sezonu 2011/2012, który rozpocznie się już w ten czwartek (22.09.11) o godzinie 20:00. W nowym sezonie przygotowaliśmy dla Was imprezy tematyczne, w każdym dniu tygodnia będziecie mogli pobawić się przy innej muzyce,a w weekendy towarzyszyć Wam będą nasi goście muzyczni. Wystarczy tylko śledzić na bieżąco naszego facebooka. Pierwszą imprezę w tym sezonie poprowadzi nasz rezydent Dj Bury. Zapraszamy. Start 20:00. Wstęp wolny. 17:32:51 W czwartek impreza z cyklu \"Najlepsze Przeboje Radiowe\".
crystalcode
Red Bull (10-12.12.09) Dj aey jey Dj Bury
Zapraszamy na kolejny weekend dobrej zabawy w klubie Azymut. Tym razem przewidujemy dla Was promocję przygotowaną przez Red Bulla (Bullround 3x Red Bull & 3x 4 cl Sobieski w cenie 30zł). W czwartek zagości u nas Dj aey jey, który zaprezentuje dla Was największe hity. W piątek i sobotę na parkiet porwie Was Dj Bury
crystalcode
Sylwester 2010
Zapraszamy na jeden z najgorętszych bali sylwestrowych w Olsztynie. Będą mieli państwo okazje pobawić się w miłym i kulturalnym towarzystwie. Imprezę poprowadzi DJ Bury, który zapewni Wam doborową muzykę. W ten magiczny wieczór przewidziane także są wspaniałe konkursy z upominkami oraz wspaniała zabawa do białego rana. Koszt Sylwestra to jedyne 80 zł od osoby. W cenie oferujemy szampan na parę, bukiet owoców oraz smaczne przekąski. Zapisy i kontakt pod nr 507-965-419. Ilość miejsc ograniczona!!!
crystalcode
Mikołajki Dj Dab Dj Bury
Zapraszamy na Mikołajkowy Weekend w Azymucie. W piątek za muzycznymi sterami stanie Dj Bury oraz nasz gość Dj DaB z Poznania. W sobotę w imprezowy nastrój wprowadzi Was rezydent klubu Dj Bury. Mikołajki to magiczny czas wypełniony życzliwością i podarunkami, dlatego przygotowaliśmy dla Was mnóstwo prezencików.