facebook
Dj Bury - Rezydent
Tak naprawdę Kamil Kotecki pochodzi z Biskupca swoje zainteresowania muzyką zaczął już w młodych latach. Pierwszą swoją imprezę zagrał w wieku 16 lat. Wszystko jednak na poważnie zaczęło się troszkę później jak dostał możliwość zagrania w 2002 roku w klubie 22, po przeniesieniu się do Olsztyna grał tam przez około rok, zapoznawał się z kulturą klubową w Olsztynie i szlifował swoje umiejętności w dobieraniu najlepszych numerów jak również miksowaniu. Kolejnym klubem gdzie był rezydentem był klub Flesz tam spędził około trzy lata, oczywiście w trakcie grania w klubie Flesz korzystał z zaproszeń innych klubów nie tylko olsztyńskich jak i również imprez organizowanych np. przez Martini czy Smirnoff Ice. Obecnie rezydent klubu studenckiego Azymut na Kortowie II, gdzie same dźwięki elektroniczne już nie wystarczają, więc organizuje imprezy na żywo w tle z Jeivi (saksofon) czy z Tomo (gitara elektroniczna). Po takim długim czasie na scenach klubowych potrafi zagrać wszystko dla wszystkich w zależności od imprezy którą ma zagrać. Ulubiony gatunek muzyczny to electro, vocal, funky house. W czasie wolnym prowadzi szkółkę dla młodych, którzy powoli zakochują się w tajnikach miksowania.
DJ MC
Na codzień nazywam sie Paweł Karolewski,do tej pory mieszkam w rodzinnym mieście Sierpc. Od najmłodszych lat interesowałem sie muzyka,oraz życiem Klubowym co pogłębiało mnie aby iść w tym kierunku.Swoją przygode z muzyka rozpocząłem już w czasach podstawówki, gdzie wraz z kolegami przepychałem sie po to aby grac na szkolnej imprezie ;).Jestem typowym samoukiem i wszystko co prezentuje dziś zawdzięczam codziennym treningom i radom Dj. Qlera i Dj.Younga,owocem mojej pracy i nauki jest to iz dałem sie poznac juz szerokiemu gronu W moich setach staram sie aby każdy mógł znależć coś dla Siebie! ważnym elementem podczas moich setów jest wyczucie publicznośći i staranie sie wyprzedzic ich reakcje, w moich setach można głównie usłyszec wszelkie odmiany muzyki House'wej: Tribal, Electro, Club, Vokal, Funky. Preferuje gre z czarnych płyt Vinylowych,!! W swojej dotychczasowej karierze miałem przyjemność zagrać z takimi Dj'ami jak "Young, Lolo van Dj, W, Demon, Omen, Marcos, Fill, Basser, Basse Brothers, Olberus Elmo, Ghost, S45, Urbi, Cactus, Greg Access, Kamo, Pebe, Negativ, Dj Bury. Do moich największych sukcesów należa: Zajećie 4 miejsca + wyróżńieńie na 29 uczestników w konkursie "Młode Wilki 2006".
DJ Dwoogie
Marcin swoja przygodne z muzyka rozpoczął od prób tworzenia jej na prostych programach komputerowych juz w 1996 roku. Pierwsze kroki za deckami stawiał na małych imprezach organizowanych przez znajomych, fanatyków rozwijającej się w tamtych czasach w naszym kraju szeroko pojętej muzyki technicznej. Swój pierwszy set zaprezentował w Nidzicy, kolejne cztery podczas kultowych w Olsztynie imprez Kolejarz. Grał wtedy holenderski hardcore, gabba, spedcore czyli najostrzejsze odmiany gatunków wydawane przez ID&T. I tak w 1998 roku trafił do klubu Come In gdzie grał pod okiem takich znakomitości jak DJ Faxx i DJ W. Miał tam możliwość dalszego rozwoju i zdobywania nowych umiejętności. W niedługim czasie za namowa przyjaciela zmienia preferowany gatunek muzyki z hardcore na trance. Jako rezydent klubu Come In zadebiutował w 2003r. podczas MARATONU 180 (pomysł DJ Faxxa) gdzie we dwóch grali imprezę przez 180 godzin non-stop. W roku 2005 trafia na Olsztyńską Starówkę w całości przesiadając się na muzykę house w każdej postaci. Rok 2007 to początek znajomości z Bolem, której efektem jest obecnie najbardziej zgrany duet DJski- Boogie.
DJ C.Why.C.
DJ C.Why.C pochodzi z Olsztyna. Muzyką przejawiał zainteresowanie od bardzo wczesnych lat. W 2001 roku Piotrek poznał DJ-i grajacych w klubach olsztyńskiego miasteczka akademickiego - to oni jako pierwsi dostrzegli jego pasję i zainteresowanie muzyką. Przy nich poznawał i doskonalił tajniki sztuki DJskiej, obecnie opanowane do perfekcji. Swoją pierwszą imprezę zagrał we wrześniu 2001 roku w jednym z kortowskich klubów. Od kilku lat uczestniczy w imprezach organizowanych przez Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie. Od trzech lat aktywnie uczestniczy w organizacji namiotu muzycznego podczas Juwenaliów olsztyńskich. Za sobą ma także organizację trzech turniejów DJ-skich. Od stycznia 2007 związany z klubem Novo (Olsztyn), po roku objął w nim rezydenturę. 7 lipca 2008 roku mash-up który zrobił wspólnie z Dj-em Dwoogim wszedł do playlisty ogólnopolskiej rozglosni radiowej Planeta. Fm (dawna Radiostacja ), nadającej w 18stu miastach w Polsce. Do tej pory miał zaszczyt zagrać z takimi gwiazdami jak: Martijn Ten Velden (Toolroom Records), Plastik Funk (Ministry of Sound), Nikola (Ministry Of Sound), Simon S (Space, Warszawa), Adamus (Wet Fingers / 001 Records), Mafia Mike (Wet Fingers / 001 Records).
Dj Savik
Dla znajomych i przyjaciół znany także jako Saviola, Sawa lub po prostu Paweł. Od najmłodszych lat interesowała go muzyka. Pierwsze szlify zdobywał w szkole muzycznej grając na perkusji i fortepianie. Jak w niedługiej przyszłości się okazało nie była to prawdziwa fascynacja muzyką, a raczej przelotny romans, który odciągnął Savik’a skutecznie od zamiłowania na jakiś czas. Fascynacja powróciła z podwójnym uderzeniem w 1999 r. kiedy po raz pierwszy poznał możliwości odtwarzaczy i mixera. Pierwszą imprezę zagrał w 2000 r. w klubie Antałek, a następnie od 2001 r. nawiązał jak się później okazało długoletnią współpracę z innym klubami magicznego miasteczka akademickiego. Obecnie rezydent Olsztyńskiego klubu Impuls.
Marc Lee
Marc Lee (Marek Lizakowski) Dj i producent pochodzący z Gdańska. Jego muzyczna kariera rozpoczęła się w 2004 roku i nabrała niespodziewanie szybkiego tempa. Jego zaangażowanie i pozytywna energia przekazywana w setach sprawiły, że Marc Lee zaskrabia sobie bardzoi szybko coraz większe rzesze sympatyków. Styl, który jest przez niego preferowany to Progresiv House Połączony z Tech House. Ale w setach można się dosłuchać też Trancowych dzwięków. W trakcie występu tworzy wokół siebie niesamowitą aurę. Przez te pare lat był rezydentem czterech klubów na pomorzu. Swoje sety prezsentował na terenie całej Polski.
DJ Sweeper
Grzesiek urodził się w 1981 r i już od wczesnych lat młodości przejawiał zainteresowanie muzyką. Na początku była to zwykła zabawa w domu na nieprofesjonalnym sprzęcie ale z czasem nabierało to kształtu i charakteru. Stopniowo poprzez granie małych imprez zdobywał potrzebne doświadczenie, coraz bardziej wciągała go kultura i muzyka klubowa. 5 lat temu zetknął się po raz pierwszy z działającą w Olsztynie grupą DJów mających już doświadczenie w branży muzycznej. Konsekwencją znajomości było dołączenie Sweepera do DJ's GROUP. Swoje pierwsze kroki za konsolą zaczął stawiać w 2001 roku. Zafascynowany czarnymi krążkami, których ilość wzrasta z każdym tygodniem. Ulubione gatunki muzyczne to Electro/Vocal/Disco/Funky House, ale postanowił nie szufladkować się w jednym gatunku muzycznym, dlatego jego imprezy do solidna ilość różnorodnego muzycznego przekazu.
Jeivi (stały gość artysta)
Nazywam się Janusz Skorupski, ale swoją działalność muzyczną prowadzę pod pseudonimem Jeivi. Gram na saksofonie tenorowym i sopranowym od 7 lat. Aktualnie studiuje na 4 roku Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuki Muzycznej(UWM). Co do muzyki to od zawsze słuchałem i będę słuchał JAZZU bo jest po prostu świetny ;-) Uczestniczyłem w kilku projektach muzycznych zaczynając od Jam Session w Boomtownie ;-) Potem była Składnica Sztuk gdzie grałem na saksofonie do bitów Dj T6 oraz Dj Feela. Po rozwiązaniu Składnicy Sztuk grałem w kilku projektach Jazzowych oraz uczestniczyłem w sesji nagraniowej zespołu INTROVERT JAZZZ MACHINE. Aktualnie współpracuje z Dj Burym wspierając go spontanicznymi improwizacjami granymi na żywo klubie studenckim Azymut. Tyle o sobie jeśli chcecie przekonać się jak gram to zapraszam do Azymutu ;-)
OLBERUS
Olberus, czyli Piotr Olber, urodził się 18 maja 1989 roku w Makowie Mazowieckim. Wychował się w małej, ale jak sam mówi, bardzo pięknej miejscowości Olszewka. Mając 16 lat mógł zagrać po raz pierwszy w jednym z olsztyńskich klubów. Kiedy zaznajomił się z podstawami warsztatu pracy DJa, został całkowicie pochłonięty sztuką miksowania i postawił sobie za cel nieustanne doskonalenie się w tej dziedzinie. Poświęcił dużo własnego czasu, by namiętnie ćwiczyć w domowym zaciszu, gdzie jego kunszt nabierał formy. Wynikiem tego był jego udział w Mistrzostwach Dj’ów 2008 zorganizowanych przez klub Maxim Ciechanów. Dzięki tej przygodzie miał okazję poznać i zagrać z wieloma znakomitymi DJami. Gdy zamieszkał w Olsztynie na stałe miał okazję coraz częściej gościć w olsztyńskich klubach. Uczestniczył również w imprezie Lech Summer Night scena Chill Out. Był rezydentem klubów: Remix i Avocado w Olsztynie. Piotrek jest bardzo ambitnym i pracowitym, a zarazem zawsze uśmiechniętym i pogodnym człowiekiem. Jeśli chodzi o Djing, to dąży do sukcesu, chce coś osiągnąć. Jego styl to połączenie wszelkich energetycznych brzmień.